Menu

Artresan na stawy- jak działa popularny lek?

1 października, 2022 - Zdrowie
Artresan na stawy- jak działa popularny lek?

Dolegliwości bólowe stawów często kojarzone były głównie wraz z postępującym starzeniem się organizmu. Niemniej jednak obecnie coraz częściej tego typu dolegliwości przytrafiają się ludziom młodym, głównie po urazach i po kontuzjach. Warto zauważyć, że nasze stawy każdego dnia narażone są na maksymalne przeciążenia, co nie pozostaje bez konsekwencji. Zmagamy się więc ze sztywnieniem stawów, stanami zapalnymi i innym bólem w ich obrębie. Jednak Artresan na stawy, może nam pomóc te problemy rozwiązać. Na jakiej zasadzie on działa?

Czym jest Artresan?

Artresan to specyfik przeznaczony do wsparcia i regeneracji naszych stawów. Dostępny jest on pod dwoma postaciami. W aptece znajdziemy zarówno Artresan saszetki jaki Artresan tabletki na stawy. Obie formy tego farmaceutyku są jednak tak samo skuteczne i wykazują się takim samym działaniem. Lek Artresan to preparat na bazie kolagenu, który jest istotnym składnikiem mazi stawowej oraz na bazie ekstraktów i wyciągów roślinnych. Jego zadaniem jest głównie wsparcie syntezy kolagenu i procesów regeneracji struktury chrząstki staowej. W ten sposób Artresan tabletki ma nas uwolnić od dolegliwości bólowych i niekomfortowego uczucia sztywnienia stawów.

Artresan

Jak działa Artresan?

Artresan- rodzaje tego leku działają w ten sam, efektywny sposób. Zarówno Artresan tabletki jak i Artresan w saszetkach ma przede wszystkim precyzyjnie trafiać w źródło bólu, a także hamować postępujące w stawach stany zapalne. Warto zauważyć jednak, że tabletki Artresan cechują się o wiele bardziej wszechstronnym działaniem. Dlaczego? Otóż Artresan na kręgosłup i dolegliwości bólowe pojawiające się w jego obrębie również będą wyjątkowo skutecznym rozwiązaniem. Z uwagi na to, że jest to preparat na bazie kolagenu i wyciągów roślinnych, nie powoduje on skutków ubocznych nawet jeśli będzie on stosowany przez dłuższy czas. Artresan zaleca się przyjmować regularnie nawet w celach profilaktyki reumatoidalnego zapalenia stawów i innych schorzeń, które mogą się pojawić wraz z wiekiem.