Menu

Olimp Nutrition – Odżywki i suplementy polskiej firmy

7 listopada, 2021 - Suplementy
Olimp Nutrition – Odżywki i suplementy polskiej firmy

Olimp Nutrition jest liczącym się producentem suplementów diety i odżywek, którego produkty wiodą prym w sprzedaży w Europie i na świecie. W przeciwieństwie do większości innych marek, które ograniczają się do rozdrabniania i pakowania suplementów w markowe puszki, Olimp posiada wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu, badaniu i produkcji własnych innowacyjnych formuł i preparatów.

Marka Olimp Nutrition

Odżywki dla sportowców Olimp Nutrition produkowane są w Polsce z najwyższej jakości, przebadanych składników, dzięki czemu zapewniają bezpieczne i korzystne stosowanie. Olimp całkowicie eliminuje stosowanie zakazanych składników.

W ciągu ponad 20-letniej historii firmy wiele jej produktów zostało wyróżnionych różnymi specjalistycznymi nagrodami. Receptury produktów są stale udoskonalane w naszych własnych laboratoriach w celu osiągnięcia wysokiej jakości przy zachowaniu wysokiej skuteczności.

Olimp Nutrition

Olimp tworzy swoje sportowe odżywki z duszą!

Wyniki badań w zakresie żywienia sportowego i medycyny konsekwentnie wspierają potrzebę suplementacji w celu poprawy różnych aspektów kondycji i regeneracji po treningu. Wykonywanie intensywnego treningu bez zażywania produktu towarzyszącego lub suplementu należy uznać za poważny błąd. Konsekwencje takiego podejścia mogą nie wpłynąć w najlepszy sposób nie tylko na Twoje wyniki, ale także na Twoje zdrowie. Należy jednak pamiętać, że należy spożywać wyłącznie suplementy o sprawdzonej jakości.

Stosowanie produktów niewiadomego pochodzenia, które często mogą być wytwarzane w wątpliwych warunkach z surowców niskiej jakości, może stanowić poważne zagrożenie