Menu

Feminizowane nasiona marihuany i ich zalety

24 października, 2021 - Suplementy
Feminizowane nasiona marihuany i ich zalety

Feminizowane nasiona szybko rewolucjonizują przemysł hodowli nasion marihuany. Dlaczego? Ponieważ nasiona feminizowane eliminują potrzebę oddzielania niechcianych samców od uprawy. Kiedy każde kupione nasiono jest żeńskie, otrzymujesz o wiele więcej wartości z każdego nasiona, co daje ci przewagę nie do pobicia. Feminizowane nasiona są również znane z wysokiej jakości, ponieważ ich proces hodowli i selekcji musi być tak starannie kontrolowany.

Feminizowane nasiona marihuany są niezbędne do wyhodowania topów

Hodowcy poszukują nasion feminizowanych, aby rozpocząć uprawę konopi. Feminizowane nasiona marihuany to nasiona, które posiadają wyłącznie żeńską genetykę i dlatego są stosowane, aby hodowcy mieli (prawie) gwarancję, że rośliny będą żeńskie. Dzięki geniuszowi twórczemu entuzjastów hodowli, naukowców i niezbędnej technologii, firmy produkujące nasiona z najwyższej półki są w stanie zaoferować nasiona o (prawie) 100% skuteczności.

Regularne nasiona są zazwyczaj zapylane za pomocą zwykłych technik lub zapylania naturalnego. Może to jednak prowadzić do powstania rośliny męskiej lub żeńskiej. Czy uprawiałeś już swoje własne rośliny? W takim razie na pewno znacie frustrację, kiedy budzicie się pewnego ranka i odkrywacie, że poświęciliście swój czas, energię i zasoby na męską roślinę, która nie tylko będzie produkować topy pozbawione kannabinoidów, ale również może spowodować, że inne rośliny w waszej uprawie staną się „bezowocne”. Zazwyczaj, z regularnych nasion, masz około 50/50 szans na skończenie z męską rośliną.

Zalety używania feminizowanych nasion marihuany

Istnieje wiele zalet uprawy z nasion feminizowanych. Przede wszystkim, eliminuje się zgadywanie, które towarzyszy uprawie. Użycie zwykłych nasion oznacza, że będziesz miał 50/50 szans na otrzymanie rośliny żeńskiej i będziesz w stanie to stwierdzić dopiero po wielu godzinach wysiłku. Krótko mówiąc, używanie nasion feminizowanych pozwala zaoszczędzić czas, pieniądze i miejsce. Innymi słowy, usprawnia to cały proces uprawy.

Jak feminizuje się nasiona doniczkowe?

Istnieje wiele metod feminizacji nasion marihuany. Nie zaleca się jednak próbowania ich w domu. Zamiast tego, kup swoje nasiona feminizowane w renomowanej firmie.