Menu

Jak długo czeka się na zabiegi dermatologiczne w Białymstoku?

5 stycznia, 2021 - Zdrowie
Jak długo czeka się na zabiegi dermatologiczne w Białymstoku?

Usuwanie pieprzyków, znamion i innych zmian skórnych prowadzone jest przez lekarzy dermatologów. Jak długo trzeba czekać na wizytę u dermatologa w Białymstoku, by skorzystać z zabiegu?

Pacjentom chcącym udać się do lekarza jak dermatolog Białystok oferuje wizyty na NFZ oraz w gabinetach prywatnych. Specjalista może wtedy wykonać badanie i w razie potrzeby zalecić odpowiednie zabiegi, na przykład usuwanie pieprzyków w Białymstoku.

Zabiegi dermatologiczne na NFZ w Białymstoku


Na NFZ można wykonać różne zabiegi dermatologiczne w Białymstoku, w tym także usuwanie znamion, pieprzyków, kaszaków i innych zmian skórnych.

Osoby posiadające ubezpieczenie zdrowotne na NFZ mogą skorzystać z takich zabiegów dermatologicznych w Białymstoku bezpłatnie. Głównym minusem jest czas oczekiwania na wizytę u dermatologa w Białymstoku – to często nawet 1-3 miesiące. Gdy konieczne jest usunięcie zmiany, czas ten może dodatkowo się wydłużyć.

Prywatne zabiegi dermatologiczne w Białymstoku


Pacjentom pragnącym jak najszybciej wykonać usuwanie pieprzyków Białystok zapewnia dostęp do prywatnych gabinetów dermatologicznych. W tym przypadku czas oczekiwania jest znacznie krótszy.

Do prywatnego dermatologa w Białymstoku można dostać się już w ciągu tygodnia, gdy będą wolne miejsca. Czasami czas oczekiwania przedłuża się do 3 tygodni. Zabieg można wykonać równie szybko.

Gdy zatem pojawia się konieczność przeprowadzenia procedur polegających na usunięciu znamion czy pieprzyków, Białystok daje możliwość skorzystania z nich szybciej – należy wtedy umówić się na wizytę prywatnie. Koszt to zwykle 150-200 złotych, natomiast zabieg to wydatek 200-500 złotych.

Zabiegi dermatologiczne w Białymstoku – więcej informacji na Medrex.pl.