Menu

Co stosować na problemy z potencją?

6 grudnia, 2020 - Zdrowie
Co stosować na problemy z potencją?

O tym, jak powszechne są dziś problemy z męską potencją, świadczy niezwykle rozbudowany rynek produktów mających z nimi walczyć. Szczególnie bogaty jest on w internecie. W aptekach można zwykle znaleźć tabletki na erekcje albo po prostu wspierające męską sprawność seksualną w dłuższej perspektywie. W sieci zaś kwitnie handel także wszelkiego rodzaju środkami do stosowania zewnętrznego.

Co można znaleźć?

leki na potencję

Niejednokrotnie można spotkać się z opinią, że, chcąc zagwarantować sobie naprawdę imponujące efekty, powinno się połączyć stosowanie tabletek na potencję ze środkami stosowanymi zewnętrznie. Warto jednak pamiętać, że mogą być one nieskuteczne, a nie kosztują mało. Producenci takich wyrobów często żerują na desperacji mężczyzn, którzy chcą odzyskać swoją męskość – tak to się zwykle określa. Poza tym takie środki mogą stwarzać zagrożenie, gdyż aplikuje się je na wrażliwe części ciała. Obiecują one różne działanie. Te mające wzmacniać erekcję pobudzają krążenie krwi, zaś przedłużające ją – często mają lekkie działanie znieczulające. W obu przypadkach zaś mogą mieć działanie drażniące, nie mówiąc już o reakcjach alergicznych, do jakich istnieją indywidualne predyspozycje.

Tabletki na potencję bezpieczniejsze

Wydaje się więc, że stosowane doustnie leki na potencję są bezpieczniejsze, zwłaszcza gdy są to środki z apteki, dostarczane przez znane marki farmaceutyczne. Opierają się one często na kompleksach witamin, a także na ekstraktach z roślin znanych i wykorzystywanych w tych celach od wieków, jak żeń-szeń czy korzeń maca.