Menu

Vaporizer, na każdą kieszeń

5 grudnia, 2020 - Gadżety
Vaporizer, na każdą kieszeń

Palenie ziół jest o tyle niekorzystne, że zawiera substancje smoliste oraz toksyczne produkty procesu spalania, które mogą być rakotwórcze. Wiele osób postanowiło ostatnio zamienić zwykłe palenie ziół na waporyzację. Jest to metoda polegająca na podgrzewaniu ziół do odpowiedniej temperatury, która zapewni wydobycie z nich substancji aktywnych w postaci pary.

Jeden z najmniejszych vaporizerów

Na rynku jest całkiem duży wybór waporyzatorów, jednak dobrze jest zainwestować w sprzęt który nie zawiedzie i będzie przede wszystkim bezpieczny, czyli wykonany z dobrej jakości materiałów. Fenix mini vaporizer to jeden z najmniejszych dostępnych na rynku waporyzatorów. Przede wszystkim jest on niezwykle prosty w obsłudze: wystarczy go włączyć i ustawić odpowiednią temperaturę. Nie ma tu żadnych skomplikowanych kwestii. Inhalowanie następuje przez ustnik, nie ma tu również większej filozofii użytkowania – wystarczy wykonać tylko kilka dłuższych wdechów.

Najważniejsza jest jakość pary

Wybierając dla siebie waporyzator należy zwrócić uwagę na wiele czynników, między innymi na jakość tworzonej pary. Fenix mini vaporizer zapewnia parę świetnie schłodzoną oraz smaczną. Wielu użytkowników ocenia jakość pary w tym waporyzatorze równie dobrze jak w najdroższych urządzeniach dostępnych na rynku.