Menu

Globulki Infectvagin – leczenie chorób zapalnych pochwy

4 lipca, 2020 - Zdrowie
Globulki Infectvagin – leczenie chorób zapalnych pochwy

Zapalenia pochwy mogą mieć różne przyczyny. Najczęściej za pojawienie się nieprzyjemnych objawów odpowiedzialne są chorobotwórcze bakterie oraz grzyby. W takim przypadku warto zastosować globulki Infectvagin, które dają szybką ulgę i zapobiegają dalszemu namnażaniu się drobnoustrojów.

Infectvagin – na różne dolegliwości kobiece


Globulki Infectvagin, które dostępne są bez recepty, to preparat medyczny stosowany w przypadku wystąpienia różnych dolegliwości kobiecych.

Globulki mogą być stosowane przy:

Dodatkowo, z Infectvaginu mogą korzystać również kobiety po leczeniu zabiegowym w obrębie układu płciowego, na przykład po elektrokoagulacji, krioterapii, laseroterapii.

Jak działają globulki Infectvagin?


W globulkach Infectvagin znajduje się szeroka gama składników aktywnych, w tym kolagen oraz skrzyp polny, które wspomagają procesy regeneracji naskórka, a także kwas mlekowy oraz PHMB (poliheksametylen biguanidu), które pomagają w zredukowaniu ilości namnażających się drobnoustrojów oraz przywracają właściwe, fizjologiczne pH pochwy.

Zastosowanie globulek pomaga w szybkim zredukowaniu nieprzyjemnych objawów, dlatego też dzięki nim można zmniejszyć świąd, pieczenie, upławy, które towarzyszą zapaleniom układu płciowego u kobiet.

Globulki Infectvagin można kupić w aptekach stacjonarnych i internetowych bez recepty.