Menu

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o suplemencie diety Biofer

Luty 19, 2018 - Suplementy
Wszystko, co powinieneś wiedzieć o suplemencie diety Biofer

Nie da się ukryć, że w ostatnich czasach rynek farmaceutyczny cały czas wypuszcza coraz to nowsze suplementy diety. Nie wszystkie z nich są jednak warte uwagi. Nie dotyczy to suplementu diety – Biofer. Podstawowym jego składem jest żelazo nieorganiczne oraz bioorganiczne. Ponadto, suplement ten bardzo dobrze się wchłania, co zostało udowodnione poprzez badania kliniczne.

Kiedy stosować Biofer?

Żelazo to jest stosowane w przypadku niedoborów, dokładnie, gdy występuje niedokrwistość niedoborowa. Aby ją stwierdzić, należy zgłosić się do lekarza rodzinnego, który zrobi nam odpowiednie badania. Niska hemoglobina, to najczęściej przyczyna niedokrwistości. Istotne jest, aby nie lekceważyć tego problemu, gdyż może mieć on fatalne konsekwencje zdrowotne.

Objawy anemii

Występuje wiele objawów anemii:

Są to podstawowe objawy, których nigdy nie można lekceważyć.

Kto może przyjmować suplement diety Biofer?

Preparat ten jest zalecany przede wszystkim:

Zalecenia

Przyjmuje się, iż zalecana dawka to 1-2 tabletek dziennie. Nie dotyczy to jednak kobiet w ciąży oraz osób dorastających, dla których dawka wynosi 2-3 tabletek dziennie. Podczas suplementacji preparatu, dla osiągnięcia większych korzyści należy stosować odpowiednią dietę.

Tagi: